matematik geometri fizik kimya fen bilgisi türkçe sosyal bilgiler teog teog ygs lys özel ders bakırköy ataköy yeşilköy yeşilyurtİletişim

  • İletişim:
  • 0533 922 19 23

Ailenin Öğrenci Başarısına EtkisiAilenin Öğrenci Başarısına Etkisi

Başlarken herşey günlük güneşlikti değilmi? Süslü okul çantaları, güzel resimler kalemler renkli defterler... Ne oldu o zaman ki sevinç ve isteğe günler geçtikçe sınıflar ilerledikçe büyüdükçe aileden uzaklaştık artık kontrol biraz daha size yani öğrencilere geçti. Artık söz dinleyen zamanında ödevlerini yapan kendi başına çalışan o küçük çocuk yerine asi mi asi zaman zaman sizle çatışan tanımadığınız başka biri geldi. Evet hala bu sizin çocuğunuz ama zamanla sizden farklılaşıyor.

Matematik-Geometri-Fizik-Kimya-Biyoloji-Türkçe-Fen Bilgisi Birebir Bakırköy Ataköy Yeşilköy Özel Ders TEOG YGS-LYS

Buradaki herşey tamamen aile ve öğrenci koçluğu altında bilimsel olarak kanıtlanmış bazı doğruları içeriyor. Ailenin öğrenci başarısına etkisi en iyi okul veya öğretmenden daha önemlidir. Tamamen başkalarına emanet edilen çocuklar anne baba otoritesinden uzak ve büyük bir çıkmaza doğru sürüklenirler. Çocuklarınız ile ders çalışmaktan öte onun ile vakit geçirmek ve onun için eğitimin ne kadar önemli olduğunu vurgulamak düzenli bir veli öğrenci iletişimi için olmazsa olmazlardandır. Ailedeki fikir birliği başarının oluşmasında önemli bir etkendir. Anne ve baba ağız birliği etmişcesine aynı yönde ve doğrultuda konuşmalıdır.

Başarı için öncelikle kısa vadeli hedefler belirtip başarının gelmesini sağlayabilirsiniz. Böylece özgüven eksikliği olan bireyler daha fazla işin içine katılabilir. Her an onun eğitimi ile ilgilenemeyebilirsiniz. Ancak bu yönde yetişemediğiniz durumlarda öğretmenleri ile görüşüp onlardan fikir alabilirsiniz. Başarı tek başına elde edilmesi çok zor bir olgudur. Kesinlikle yükü bölüp paylaştırın ne öğrenci ne tek başına öğretmen veya ne de veli bunun üstesinden gelebilir.tık çocuğunuz büyüdü gittikçe sizden uzaklaşıyor bu süreçte onunla birlikte olmak çok önemlidir. Teknolojik gelişmelerin öğrenci üzerine etkisini görmezden gelmek olası değildir. Bu yönde ödevlendirmeler ve takip büyük önem arz etmektedir, bunların notlarını ve raporlarını öğretmen ile sizler beraber değerlendirebilirsiniz.

Teog Özel Ders  Özel Ders Teog YGS LYS Başarısı İçin Tıklayınız...

Her öğrenci farklı bir birey olduğundan dolayı profesyonel yardım, eğitim anlamında onu ileriye götürecek ise ve sizin anne çocuk veya baba çocuk arasındaki ilişki bağını yıpratmasını engelleyecek ise bu şekilde bir çalışma yapılabilir.

Eğitim koçları ile görüşerek öğrencinin eğitmen ile tanışmasını sağlayarak önemli bir adım atabilirsiniz. Başarı için ne veli öğrenci ilişkinizi yıprtaın ne de başarıyı yakalamaktan vazgeçin.

Özel Ders Seçenekleri
Matematik Geometri Fizik
Kimya Biyoloji Türkçe
Fen Bilgisi Sosyal Bilgiler İngilizce
Özel Ders Seçenekleri İçin İletişime Geçiniz.

Özel Ders + Koçluk - Korku = BAŞARI

 

, Türkçe Özel Ders ile Başarabilirsin!
1.Teog ve 2.Teog Sınavlarına hazırlık okul derslerine takviye için birebir özel ders ile sınavlara full yapacak şekilde çalışma sistemli program hazırlama ve tüm dersler için öğrenci koçluk hizmetleri verilmektedir.

Yeni müfredata göre tamamen güncel kaynaklar ile YGS-LYS çalışmaları yapılmaktadır. Öğrenci bireysel ile başarısını tamamen ortaya çıkarmaktadır.Video Dersler sayesinde matematik ve diğer derslerde daha başarılı olabilirsin konu anlatımları işlerini kolaylaştıracak

Özel Ders + Koçluk - Korku = BAŞARI

Bakırköy Özel Ders İlköğretim ve Liseler
Ataköy İlköğretim Okulu Mimar Sinan İlköğretim Okulu Muhittin Ustundag İlköğretim Okulu
SSK.B.Köy D.evi Kadın ve Çoc.Hast.İlköğ.Ok İncirlik Ahmet Hamdi Tanpınar İlköğretim Okulu Florya Tevfik Ercan Lisesi
Gazi İlköğretim Okulu İbni Sina İlköğretim Okulu Bakırköy Ticaret Meslek ve Anadolu Ticaret Meslek Lisesi
Bakırköy İlköğretim Okulu Zeynep Bedia Kılıçlıoğlu İlköğretim Okulu Bakirköy Sağlık Meslek Lisesi
Arif Şenel İlköğretim Okulu Şenlikköy İlköğretim Okulu Florya Tevfik Ercan Anadolu Lisesi
Hasan Polatkan Lisesi Sabri Çalışkan Lisesi Murat Kölük İlköğretim Okulu
Emlak Kredi Bankası İlköğretim Okulu Aybars Ak İlköğretim Okulu Bakırköy Behramağa İlköğretim Okulu
Osmaniye İlköğretim Okulu Halk Eğitim Merkezi Ve Akşam Sanat Okulu Sağlık Eğitim Merkezi Halil Bedii Yonetgen İlköğretim Okulu
Yeşilköy Anadolu Lisesi Yahya Kemal Beyatli Lisesi Dr.Sadi Konuk Eğt.Araş.Hastanesi İlköğ.Ok.
Mustafa Necati İlköğretim Okulu Hasan Polatkan Anadolu Lisesi Gürlek-Nakipoğlu Lisesi
60.yıl Ataköy İlköğretim Okulu Medeni Berk İlköğretim Okulu Yeşilköy 50. Yil Lisesi
Şehit Pilot Muzaffer Erdönmez İlköğ.Okulu Anadolu Kız Meslek Lisesi ve Kız Mes.Lis. Ataköy Atatürk İlköğretim Okulu
Kartaltepe İlköğretim Okulu Ataköy Cumhuriyet Lisesi Hamdullah Suphi Tanriöver İlköğretim Okulu
Pilot Cengiz Topel İlköğretim Okulu Cumhuriyet İlköğretim Okulu Halil Vedat Fıratlı İlköğretim Okulu
Hamdi Akverdi İlköğretim Okulu Ataköy Lisesi Bakırköy Lisesi