matematik geometri fizik kimya fen bilgisi türkçe sosyal bilgiler teog teog ygs lys özel ders bakırköy ataköy yeşilköy yeşilyurtİletişim

  • İletişim:
  • 0533 922 19 23

Dershaneler Kapandıktan Sonra...

 

, Fen Bilgisi Özel Ders ile Başarabilirsin!

Dershanelerin kapanması tahmin edilen ve gelecekte büyük adaletsizliklere yol açacak olan önemli bir karardır.

Bu kararın sonrasını önemli gelişmelerini tek tek inceleyelim.

1. Öğrencilerin adaletsiz ve eşitliksiz bir şekilde üst eğitim programlarına hazırlanmalarına yol açacaktır.

2. Veli ve öğrenci arasındaki güven ortamını bir nebze de olsun koruyan dershaneler, kapandıktan sonra büyük bir boşluk oluşacaktır.

3. Ülkedeki tüm okulların düzgün ve başarılı bir eğitim vermediğini göz önünde bulundurursak gelecek nesillerin daha eğitimsiz olacağını öngörmek çok da zor olmayacaktır.

4. Bu süreç öğrenci kadar öğretmeni de yoracak ve başarızılığa temel oluşturacaktır. MEB öğretmenlerinin çoğuluğunun (istisnalar kaideyi bozmaz) kalabalık sınıflardaki öğrenimin yeterli olmadığını bildiğinden bu onları olumsuz etkileyecektir.

5. Tabiki bu süreç kapanıp bir daha açılmamak üzere rafa kaldırılacak bir konu değildir. Her eğitim öğretim yılının başında defalarce tartışılıp doğru yolun bulunması veya çözümün gereklidir.

Açıkçası dershaneler kaldırıldıktan sonra özel ders alan öğrencilerin sayısında ciddi artışlar meydana gelmesini bekliyoruz bu da ev veya ofis kullanan öğrenciler için büyük fırsat olacaktır. Seneler içerisinde kendi çizgisini yeniden bulacak olan Özel Eğitim Kurumları buna da olumlu bir yön çizecektir. 

, Matematik Özel Ders ile Başarabilirsin!
Bakırköy Özel Ders Seçenekleri
Matematik Geometri Fizik
Kimya Biyoloji Türkçe
Fen Bilgisi Sosyal Bilgiler İngilizce
Bakırköy Özel Ders Seçenekleri İçin İletişime Geçiniz.

, Türkçe Özel Ders ile Başarabilirsin!
Özel Ders + Koçluk - Korku = BAŞARI