matematik geometri fizik kimya fen bilgisi türkçe sosyal bilgiler teog teog ygs lys özel ders bakırköy ataköy yeşilköy yeşilyurtİletişim

 • İletişim:
 • 0533 922 19 23


Matematik Dersi Nasıl Çalışılır?Matematik Dersi Nasıl Çalışılır?

Matematik dersi ilköğretimden yüksek öğrenime kadar öğrencilerin çoğunda sorunlara muhattap olmaktadır. Aslında önyargının matematik dersine olan etkisi çok önemlidir.

 Kötü tecrübeler, kalabalık sınıf ortamları, öğretmen faktörünün etkisini tabiki göz ardı edilmemelidir. Bireysel anlamda her öğrencinin matematik dersini bir bütün olarak değerlendirdikten sonra ele almak çok önemlidir. Matematik düzenli takip edilmediğinde konu yükü bir anda artacağından mümkünse günlük veya haftalık tekrar çalışmaları yapılmalıdır.

Açık söylemek gerekirse öğrencilerin bu yoğun teknolojik gelişmelerin içerisinde çalışmaya ekstra zaman ayırıp düzenlenmesi zor olabilir. Bu şekilde çalışma yapan öğrenciler için başarının yakın olduğunu söyleyip diğer öğrencilerimize geçelim.

Matematik-Geometri-Fizik-Kimya-Biyoloji-Türkçe-Fen Bilgisi Birebir Bakırköy Ataköy Yeşilköy Özel Ders TEOG YGS-LYS

Öğrencilerin kendi başına program hazırlayıp uygulaması ilköğretimden lise seviyesine kadar pek olası değildir. Bu öğrencilerimizin anne baba ve öğretmen birlikteliği ile başarı programlaması yapılmalıdır. Haftalık 1-2-3 günlük tekrar çalışmaları ile matematik dersindeki eksiklerini tamamlamak mümkündür. İlköğretimden lise seviyesine kadar her kademenin matematik başarısında etkisi aynıdır.

Onun için hangi sınıfta olursak olalım o sınıfın gerektirdiklerini tam olarak geçmeden yeterli örneklerndirmeleri ve soruları çözmeden başarının gelmesini beklemek mümkün değildir. Her sınıfta bırakılan eksiklikler diğer sınıflarda karşımıza zorluk olarak çıkmaktadır. Daha sonra matematik önyargısının oluşmasına sebep olmaktadır.

Matematik Çalışma Yöntemleri:

 • Ders ortamında not alarak dersi takip edin.
 • Anlaşılmayan noktaları işaretleyin.
 • Çalışmalarınızı masa başında yapın.
 • Tek başınıza yaptığınız çalışmalarda kalemi kağıdı elinize alın.
 • Örnek soruları adım atlamadan çözene kadar deneyin.
 • Tekrar çalışmalarını günlük veya haftalık olarak düzenleyin.
 • Yardımcı kitap veya testler ile tekrarı sıklaştırın.
 • Bu çalışmalardan anne baba veya öğretmeninizi haberdar edin.
 • Çalışmalardaki oluşan soru veya sorunlardan mutlaka öğretmeniniz ile görüşün.
 • Başarı elde ettiğinizde kendinizi ödüllendirin. Hediyeniz soru bankası olabilir :)
 • , Özel Ders ile Başarabilirsin!

  Yeni müfredata göre tamamen güncel kaynaklar ile YGS-LYS çalışmaları yapılmaktadır. Öğrenci bireysel ile başarısını tamamen ortaya çıkarmaktadır.Video Dersler sayesinde matematik ve diğer derslerde daha başarılı olabilirsin konu anlatımları işlerini kolaylaştıracak

  Özel Ders + Koçluk - Korku = BAŞARI

  Özel Ders + Koçluk - Korku = BAŞARI
  proje ödev performans matematik fen bilgisi sosyal bilgiler ingilizce konu anlatımı ve soru bankası özel ders verilir uygun şekilde öğrenme güçlüğü çeken yaramaz çalışkan öğrenciler öğretmenler ile birlikte ders programı haftalık çalışma ve teog yönelik okul derslerine yardımcı bakırköy ataköy meydan yakınlarında uzman öğretmenler ile sınav soruları ve ödev yazımı soru çözümü etüt çalışması ve uygulanması bireysel ve birebir çalışma ödevlendirme performans günlük çalışma istanbul bölgesi anadolu lisesi ve iyi liseler ile başarılı not ortalaması çalışma yapılması uzman öğretmenler ile çalışma imkanı özel ders fiyatları ücretleri Açı Okulları ne kadar özel ders ucuz özel ders eğitim almak özel ders koçluk eğitim danışmanlığı yapılması ve ilginin arttırılması çalışmaları özenli bir şekilde yapılır özel ders verilir matematik tüm derslerden özel ders. Matematik özel 1.teog full

  Teog YGS LYS sınav çalışması için özel dersi koçluk hizmetleriyle almak için matematik dersinden anlamayanlar çok zorlananlar öğrenemeyenler teog nakil sonuçları teog sınavı tarihi meb yeni müfredat teog konuları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

  Özel Ders + Koçluk - Korku = BAŞARI